Soru sorabilmek için 300 puana ulaşmanız gerekmektedir.
Sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsun . Bizi onurlandırdın , umarım sana kaliteli bilgiler sunabiliriz.
0 oy
14 gösterim
Bilgisayar kategorisinde (8.4k puan) sordu

12. Adım: Şimdi gelen ekranda daha önceki aşamada oluşturmuş olduğumuz fonksiyon modül adını girin ve devam ikonunu tıklayın. Şimdi gelen pop-up üzeri bir sonraki adım (next step) ikonunu basın. Alan üzeri bilgilerin önceden belirlenmiş (predefined)olduğunu göreceksiniz.

image


13. Adım: Bu bir sonraki ekran ve burada sırf sonraki (next) ikonuna basmanız gerekir. 

image


14. Adım: Aşağıdaki gibi bir pop-up ile karşılaşacaksınız. 

image

Evet (yes) diyin. Bilgilendirme amaçlı olarak bir mesajda “ZBAPIT001” geçtiğini göreceksiniz.15. Adım: Şimdi metodu ekledikten sonra saklama (save) işlemini gerçekleştirin. API metodunu seçin ve çift tıklayın.

ABAP sekmesine gidin ve aşağıdaki gibi ’API Function’ seçeneğini işaretleyin.

image

“API Function” yazan Radio tuşunu seçin, yukarıda da belirtildiği gibi.16. Adım: Şimdi yine görselde geçtiği gibi obje “ZBAPI_ABY” tıklayın.

image


17. Adım: Şimdi şu adımları uygulayın: Edit > Change Release Status > Object type > To Modeled.

image


18. Adım: Aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşınca evet (yes) seçeneğinde bulunun.

image

Mesaj görüntülenmesi; The object type status set to modeled. ( or already modeled ) 19. Adım: Şimdi şu adımları izleyin: Edit > Change Release Status > Object type >To Implemented. Ve şöyle bir mesaj ile karşılaşacaksınız: “Object type status set to implemented” .


20. Adım: Şimdi de şunları uygulayın: Edit > Change Release Status > Object > To Released. Burada iki adet pop ups gelecek, her ikisinde devam (continue) etmeyi seçin.<br style='color: rgb(0, 0, 0); font-family: "Museo Sans 300", Verdana, Arial, Helvetica,

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 gösterim
28 Ağustos Bilgisayar kategorisinde kt (8.4k puan) sordu
0 oy
0 cevap 19 gösterim
28 Ağustos Bilgisayar kategorisinde kt (8.4k puan) sordu
0 oy
0 cevap 14 gösterim
28 Ağustos Bilgisayar kategorisinde kt (8.4k puan) sordu
0 oy
1 cevap 24 gösterim
0 oy
0 cevap 17 gösterim

153 soru

102 cevap

10 yorum

204 üye

acik-port aireplay-ng akinci-yazilimi all-of-domain-attack api-nasil-alinir api-nedir aselsan-yazilim audit-guvenlik-denetim-araci bapi-kurulumu benzocaine bilgisayar-denetim-araci bilincalti-nedir blackhat-seo busbar buy calistir-komutlari cmd-attrib cmd-delphi cmd-komutlari command-komutlari cryptominer-nedir ddos-attack ddos-korunma decrypt delphi delphi-apk-muzik delphi-build delphi-clean delphi-community-edition-download delphi-copy delphi-database delphi-db delphi-deploy delphi-fmx delphi-image delphi-list delphi-mobile-slide delphi-music delphi-muzik-gomme-yerlestirme delphi-overflow delphi-uygulama-izinleri devaudit-nedir domain-saldiri dos-attack dos-attrib dos-korunma doscommand-delphi dress elektro-bomba elmastan-saglam-madde emb emp fake-numara fake-number fake-whatsapp firemonkey fmx godaddy-indirim godaddy-kupon godaddy-yenileme gunes-sistemi-tess hayvan-robotlar herve iha-yazilimi interposer-class-nedir-nasil-kullanilir kuzgun-yazilim leger lidocaine manyetik-bomba misir-robot nano-robotlar nasa-tess patlamis-misir-robotu port-kapatma pubg-ban pubg-ban-nasil-kaldirilir pubg-banned python-os-process-parameter seo-analizi seo-spam-nedir-kurtulma sha512-encrypt-sha512 sha512-çözme sha512-şifreleme siha-yazilimi sinergoloji-nedir sinyal-yansitici-boya-nedir-nerelerde-kullanilir-nerelerde-bulunur unescape-nedir url-kısaltıcı-kullanımı uses-permissions-delphi uydu-tess wifi-card wifi-dos-attack wifi-kart-hazirlama wifi-saldiri wifi-saldiri-mantigi wifi-saldiri-ogrenme wordpress-acik-kapatma wordpress-disclosure wordpress-path-acik-kapatma wordpress-php
4 Online
0 Member And 4 Guest
Today Visits : 878
Yesterday Visits : 2668
All Visits : 330001
...