Soru sorabilmek için 300 puana ulaşmanız gerekmektedir.
Sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsun . Bizi onurlandırdın , umarım sana kaliteli bilgiler sunabiliriz.
0 oy
19 gösterim
Bilgisayar kategorisinde (8.5k puan) sordu

1. Aşama: SE11 Üzeri Yapı Oluşumu

1. Adım: İşlem (transaction) SE11’e gidin ve gösterildiği gibi veya kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir yapı (structure) oluşturun.

image 


Bir paket (package) içerisinde saklamayı unutmayın. Yapıyı kontrol edin (ctrl + F2) ve yapıyı aktifleyin (ctrl + F3). 2. Aşama: SE37 Üzeri Fonksiyon Modülünün Oluşumu

2. Adım: Fonksiyon modülünü oluşturacağınız işlem (transaction) SE37’ye gidin.

Funksiyon modülünüzün adını girdikten sonra oluştur (create) seçeneğine basın. Fonksiyon grubunu girin ve kısa yazı. Şimdi sakla tuşuna tıklayınız. 

image 


Not: fonksiyon grubu oluşturulmamış ise bunu şu yol ile oluşturabilirsiniz: SE37 başlangıç ekranı üzeri Goto > Function group > Create Group. 


3. Adım: ‘Function module name is reserved for SAP’ yazılı bir mesaj çıkacak karşınıza, devam (continue) tuşunu tıklayın.

image 


4. Adım: Aşağıda geçtiği gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. Öznitelikler (attributes) sekmesinde işletim (processing) türünü ‘Remote-Enabled Module’ olarak belirleyin (uzaktan etkileşimli modül).

image 


5. Adım: Şimdi Import sekmesine gidin ve detayları burada belirtildiği gibi girin veya kendi isteğinize göre. Burada Associated type verisini ZBAPISTRT001-BUKRS diye giriyoruz, bir önceki aşamada oluşturduğumuz gibi.

image 


6. Adım: Export sekmesinde detayları aşağıdaki gibi giriniz. 

image 


7. Adım: Tables sekmesinde detayları aşağıdaki gibi giriniz.

image

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 gösterim
28 Ağustos Bilgisayar kategorisinde kt (8.5k puan) sordu
0 oy
0 cevap 14 gösterim
28 Ağustos Bilgisayar kategorisinde kt (8.5k puan) sordu
0 oy
0 cevap 14 gösterim
28 Ağustos Bilgisayar kategorisinde kt (8.5k puan) sordu
0 oy
0 cevap 12 gösterim
31 Ağustos Bilgisayar kategorisinde kt (8.5k puan) sordu
0 oy
0 cevap 19 gösterim

155 soru

102 cevap

10 yorum

204 üye

acik-port aireplay-ng akinci-yazilimi all-of-domain-attack android-mantigi-nasil android-nasil-yazilir android-nedir android-yazilim api-nasil-alinir api-nedir aselsan-yazilim audit-guvenlik-denetim-araci bapi-kurulumu benzocaine bilgisayar-denetim-araci bilincalti-nedir blackhat-seo burpsuite-nedir-nasil-kullanilir busbar buy calistir-komutlari cmd-attrib cmd-delphi cmd-komutlari command-komutlari ddos-attack ddos-korunma decrypt delphi delphi-apk-muzik delphi-build delphi-clean delphi-community-edition-download delphi-copy delphi-database delphi-db delphi-deploy delphi-fmx delphi-image delphi-list delphi-mobile-slide delphi-music delphi-muzik-gomme-yerlestirme delphi-overflow delphi-uygulama-izinleri devaudit-nedir domain-saldiri dos-attack dos-attrib dos-korunma doscommand-delphi dress elektro-bomba elmastan-saglam-madde emb emp fake-numara fake-number fake-whatsapp firemonkey fmx godaddy-indirim godaddy-kupon godaddy-yenileme gunes-sistemi-tess hayvan-robotlar herve iha-yazilimi interposer-class-nedir-nasil-kullanilir kuzgun-yazilim leger lidocaine manyetik-bomba misir-robot nano-robotlar nasa-tess patlamis-misir-robotu port-kapatma pubg-ban pubg-ban-nasil-kaldirilir pubg-banned python-os-process-parameter seo-analizi seo-spam-nedir-kurtulma sha512-encrypt-sha512 sha512-çözme sha512-şifreleme siha-yazilimi sinergoloji-nedir sinyal-yansitici-boya-nedir-nerelerde-kullanilir-nerelerde-bulunur url-kısaltıcı-kullanımı uses-permissions-delphi uydu-tess wifi-card wifi-dos-attack wifi-kart-hazirlama wifi-saldiri wifi-saldiri-mantigi wifi-saldiri-ogrenme wordpress-path-acik-kapatma
6 Online
0 Member And 6 Guest
Today Visits : 97
Yesterday Visits : 2039
All Visits : 331258
...